Başkan Deveci' Siyasi Parti ve Dernek Yöneticilerini Ağırladı

Milli gururumuz FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Yerel 02.05.2019, 19:48 02.05.2019, 20:03
Başkan Deveci' Siyasi Parti ve Dernek Yöneticilerini Ağırladı

Seçimlerin üzerinden bir aydan fazla geçmesine rağmen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye ziyaretler devam ediyor. FIFA kokartlı hakemi Mete Kalkavan, Başkan Cemil Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Milli Hakem Mete Kalkavan, Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD), Amasya İYİ Parti İl Yönetimi, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum Belediye Meclis Üyeleri, Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu ve Samsun Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği’ni makamında ağırladı.

Atakum Belediye Başkanı Deveci, geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başlayan Atakum İstihdam Merkezi’ne (ATİM) yoğun talep olduğunu ifade ederek, Deveci, “Atakum’a sözümüz olan ATİM geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başladı. Henüz bir haftayı geride bırakmışken özellikle gençler tarafından ciddi şekilde iş talebi var. Çoğunluğu Atakumlu gençlerin oluşturduğu başvuruların kayıtlarını aldık. Mesleki eğitim kurslarımızı başlayabilmesi için proje ortaklığı yapacağımız kurumlar ile temas halindeyiz. Elimizden gelen en kısa süre içerisinde kurslarımızı başlatarak, mesleki eğitim sertifikalarını alan vatandaşlarımızı ilgili alanlarda iş sahibi yapmak için çalışıyoruz. ” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)