Samsunspor'un Süper Lig hedefine emin adımlarla ilerlediği bir dönemde, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar stada gelen taraftarlar için maç öncesi iftar programı düzenledi. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte gerçekleşen karşılaşmaya binlerce taraftar yoğun ilgi gösterdi.
Tekkeköy Belediyesi ekipleri, Samsunspor - Altınordu maçı öncesinde stad önünde hazırlıklarını tamamladı ve iftarlıklarla birlikte taraftarları karşıladı. Taraftarlar, Başkan Togar'ın düzenlediği program sayesinde orucunu açarak maç öncesi enerjilerini yükseltti.
Başkan Togar, yaptığı açıklamada, "Paylaşmanın ve dayanışmanın zamanı olan Ramazan ayında gururumuz Samsunspor'umuzu ve vefakar taraftarlarını yalnız bırakmak istemedik. Taraftarlarımız stada gelerek, bizim için hazırladığımız iftarlıklarla oruçlarını açtılar. İnşallah Samsunspor'umuzun bu yürüyüşü şampiyonlukla sonuçlanacak ve hep birlikte Süper Lig gururunu yaşayacağız" şeklinde konuştu.
Başkan Togar'ın taraftarlar için düzenlediği bu iftar programı, Samsunspor taraftarları tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılandı.