Alexa

Ferhat Günaydın: "YEDİRMEYİZ"

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Ferhat Günaydın seçim çalışmaları kapsamında Vezirköprü ilçesinde halkla buluştu.

Ferhat Günaydın:
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Ferhat Günaydın seçim çalışmaları kapsamında Vezirköprü ilçesinde halkla buluştu.

Vezirköprünün Narlısaray, İncesu, Habip fakı köyleri ve Gölköy Beldesinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Günaydın ziyaretleri sonrasında açıklamalarda bulundu.
Ferhat Günaydın: "2014 senesini yaşadığımız şehrimizde hala köylerimizin içme suyu problemlerinin olması, yollarının yeterli seviyede ulaşıma açılamaması büyük bir ayıptır. Bölgede yaşayan insanlarımızın genç nüfusunu şehir dışında çalışmak için yurtlarını terk etmek zorunda kaldıklarını görmekteyiz. Maalesef bugüne kadar ülke ve şehrimizi yönetenler bu soruna çare bulamamışlardır. İşsizliğin hat safhada olduğunu gençliğin neredeyse tamamının şehir dışında yaşamak mecburiyetinde kaldığı bir memlekette halen hizmete talip olanların şapkalarını önüne alıp düşünmeleri gerekmektedir."dedi.

AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ"Bizleri haksız yere eleştirilip iftira atıyorlar diye basında açıklama yapanlar için son yaklaşmıştır" diyen Günaydın, "Benim Büyük şehirle ilgili projelerimin yanına dahi yaklaşamayanlara hatırlatmak isterim. ‘Ki beyefendi reklam panolarına da bu şekilde yazmış’ Yedirmeyiz. Yemeğe teşebbüs edenlerin de elini keseriz"

"Şimdi soruyorum bugüne kadar samsunda 15 yıllık yönetiminizde kaç tane genç arkadaşınıza iş verdiniz?. Kaç tane sanayi bölgesi kurdunuz? Unutmayınız ki bunların yapılmaması evlatlarımızın yuvalarından ve yurtlarından ayrılmalarına sebep olmaktadır. Halkımızdan, kardeşleri Ferhat Günaydın olarak isteğim , 30 Martta sizleri kandırmak isteyenlerin vaatlerine inanmayıp iradeyi bana teslim etmeleridir.Biz emanetinize Beytülmal gibi bakarız Yedirmeyiz. Yemeğe teşebbüs edenlerin de elini keseriz. dedi."

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 21:40
YORUM EKLE