Alexa

Kavak Belediyesi Feshane'de

SAMKON tarafından sekizincisi düzenlenen Samsun tanıtım günlerinde Kavak Belediyesi ilgi odağı oldu.

Kavak Belediyesi Feshane'de
Samsun Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMKON) tarafından İstanbul Feshane de sekizincisi düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerine Kavak Belediyesi ilçe tanıtımında kullanmak üzere getirmiş olduğu broşür, hediyelik eşyalar ve hatıralık eşyalar ile feshaneye katılanlar tarafından ilgi odağı oldu.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun feshaneye katılımıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Kavak Belediyesi stand'ı sunmuş olduğu hediyelik eşyalar ile büyük beğeni topladı.

İstanbul'da yaşayan tüm hemşehrilerimizle sohbet etme fırsatı bulduk


Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Her zaman dile getirdiğim gibi "Kavak Samsun'un Başkentidir", ilçemizin tarihi ve kültürel güzelliklerini Kavak dışında yaşayan Kavak'lı vatandaşlarımıza daha iyi anlatabilmek ve gösterebilmek için bu tür feshanelere herzaman desteğimiz tamdır. SAMKON tarafından  düzenlenen bu feshaneye ekibimiz ile birlikte eksiksiz katıldık. İlçemizi daha iyi anlatan broşürlerimiz, el kitapcıklarımız ve  ilçemize has birtakım hediyelik eşyalarımız ile Feshanede büyük ilgi odağı olduk. Stand'ımıza ilgi çok yoğundu buda bizleri çok mutlu etti.Böyle bir etkinlik ile bizleri vatandaşlarımız ile bir araya getiren Samsun Toplum Kuruluşları federasyonuna teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Belediyesi tarafından açılan stand'ın başına geçerek Kavak ile ilgili tanıtım çantası, kitapcık ve hediyelik eşyaları kendi elleriyle dağıttı. Başkan Sarıcaoğlu, diğer standlarıda dolaşarak stand görevlileri ile sohbet etti. 
İbrahim Demircan
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 13:14
YORUM EKLE