Necattin Demirtaş, Sosyal Denge Sözleşmesini İmzaladı

İlkadım Belediyesi ile Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası arasında belediye çalışanı memurlar için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Yerel 18.01.2021, 21:23
Necattin Demirtaş, Sosyal Denge Sözleşmesini İmzaladı

İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş 2021 yılı Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Demirtaş, sözleşmenin imzalanmasının ardından yaptığı konuşmada belediyelerde ve özel idarelerde memur ile sözleşmeli personele ek verilen Sosyal Denge Tazminatı'nın hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan Demirtaş ve Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Tuncay Erden’ın karşılıklı imza attığı Sosyal Denge Sözleşmesi mutlu sonla bitti. 

“Başkanımız memurlarının yanında olduğunu bir kez daha tescilledi”

Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Tuncay Erden burada yaptığı konuşmada, sözleşmenin hayırlara vesile olmasını dileyerek Memurlar adına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti. Erden “İlkadım halkına eksiksiz hizmet sağlayan, hemde çalışanlarını enflasyona ezdirmeyen Belediye Başkanımız atmış olduğu bu imza ile memurlarının yanında olduğunu tescillemiştir. Memurlarımız da İlkadım’a daha iyi hizmet etmek için tüm güçlerini ortaya koyacaktır” dedi

“Başkan Demirtaş, Tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diledi”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediyemizin içinde bulunduğu maddi açıdan zor şartlara rağmen emek cephesinde, emeğiyle geçinen arkadaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Her gece başını yastığa koyduğunda vicdanen kendimi sorguluyorum. Benim bir huyum var. Başımı yastığa koyduğumda ben bugün doğru yaptım mı? Yapmadım mı?  Kendimi sorgularım. Bunun sonucunda birilerini mağdur edip etmediğimi kendime sorarım. Geçtiğimiz seneyi de sorgulayarak sizlere verilecek miktarı belirlemeye çalıştım. İlkadım için hep birlikte ve iş birliği içerisinde hayırlı hizmetler vereceğimize inanıyorum. Sendika ile imzalanan sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olması diliyorum. İnşallah hakkınızı helal edersiniz. Bundan sonra da Allah bize şehrimize en iyi hizmeti yapmayı nasip eder” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)