Alexa

Tahsin Taş Ülkü Ocakları Ürgüp İlçe Başkanı oldu

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un takdiriyle Nevşehir İl Ocak Başkanı Ali Türker tarafından Tahsin Taş Ülkü Ocakları Ürgüp ilçe Başkanlığına atandı.

Tahsin Taş Ülkü Ocakları Ürgüp İlçe Başkanı oldu

Ülkü Ocakları Ürgüp İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen atamaya; Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda ülkücü katılım gösterdi.

Ürgüp Ocak binasının tıklım tıklım dolduğu törende Yeni Başkan Tahsin Taş,  bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerimi öperek bu kutsal görevi devraldı.

Tahsin Taş’ın bu mübarek görevi her daim göklere taşıyacağına inandığını vurgulayan Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, daha etkin çalışmalar ile Nevşehir,  ilçe ve beldelerinde hayırlı işlere imza atamaya devam edeceğiz. Allah Tahsin Taş Başkanımızın çıktığı bu yolda yardımcısı olsun, Hak yolundan ayrılmamayı nasip etsin.” dedi.

Törenini ardından Ocak binası önünde toplanan yaklaşık 200 genç, Ülkücü yemini ederek tekbir çekti.  Bu esnada Ürgüp halkı, Ülkücülerin yeminini meraklı gözler ile izleyerek alkış tuttu.

urgup ulku ocakları baskani tahsin taş

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 17:56
YORUM EKLE