Alexa

Turgutlu'da İlk Kadın Oda Başkanı

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na seçilen Pınar Akbaş, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti.

Turgutlu'da İlk Kadın Oda Başkanı

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Pınar Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret etti. Berberler ve Kuaförler Odası’na çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Şirin, “Pınar Hanım ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Tek Kadın Oda Başkanı

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na seçilen Pınar Akbaş ve yönetiminin ziyaretlerinden memnuniyetlerini dile getiren Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Pınar Hanım Turgutlu’da bir ilki başardı. İlk kadın oda başkanı oldu. Allah mahcup etmesin. Kendisini ve ekibini tebrik ediyorum. Bizler Turgutlu Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Turgay Şirin’e teşekkür eden Pınar Akbaş ise, “Sağolsun Belediye Başkanımız nezaket gösterip bizleri ağırladı. Sivil toplum kuruluşlarına desteğini zaten biliyorduk, bizlerin de yanında olacağını belirtmesi bizleri daha da mutlu etti. Şahsım ve yönetim kurulum adına kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE