Alexa

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama, başta kamu kurumları olmak üzere birçok kişi ve kurumun ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir.

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama, başta kamu kurumları olmak üzere birçok kişi ve kurumun ihtiyaç duyabileceği bir durumdur. Vidanjörler vakum teknolojisi ile çalışırlar ve bu sistemle topladıkları sıvıları bir tankta biriktirirler. Su basmalarına karşı etkili bir çözüm sunarlar. Aynı zamanda evsel atıkların toplanması konusunda da oldukça başarılılardır ve kısa sürede sonuç verirler. Tüm bunların yanında inşaat temelinden su çekilmesi, tıkalı kanalizasyonların açılması ve Kanal Temizleme gibi işlemler için biçilmiş kaftan konumundadırlar. Vidanjörler sayesinde bir binadan atıkların çıkmasını engelleyen tıkanmış kanallar kısa bir sürede etkili şekilde temizlenebilir. Bu temizliğin yapılmaması durumunda tıkalı olan kanallara bağlı olan giderler taşabilir ve buradan çıkacak pis su bulunulan ortamı yaşanmaz hâle getirebilir. Daha da önemlisi ortaya çıkacak olan pis koku ve kötü görüntünün yanında insan sağlığı önemli ölçüde tehlike altına girer. Ayrıca bu pis suyun temas ettiği eşyalar bir daha kullanılamayacak duruma gelir. Tüm bunlar önemli ölçüde maddi ve manevi hasarın oluşmasına yol açar.

Vidanjör Kiralama işlemi bireysel ya da kurumsal olarak yapılabilmektedir. Ancak genellikle kamu kurumları tarafından kiralama işlemi tercih edilmektedir. Bu konuda en çok merak edilen husus ise kiralama ücretleridir. Bu, duruma göre değişkenlik gösterir. Yapılacak işin aciliyeti, vidanjör kalitesi, kiralama süresi gibi birçok etken bu durumda rol oynamaktadır. Vidanjörler saatlik ya da günlük olarak kiralanabildiği gibi aylık, haftalık ve hatta yıllık olarak da kiralanabilmektedir. Bu da ücretin belirlenmesinde önemli bir faktördür. Genellikle belediyeler, şehirlerde kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıkları gidermek için vidanjör kiralaması yapabilmektedir. Ayrıca kırsal kesimlerde de dolan fosseptik çukurlarını boşaltmak için vidanjörler kiralanmaktadır.

Birçok kentte olduğu gibi Türkiye’nin ikinci büyük şehri konumunda olan Ankara’da da bu alanda birçok firma hizmet vermektedir. Ankara Vidanjör Kiralama denilince akla ilk gelenlerden olan Özdoğan Vidanjör de bunlardan biridir. Firma, kaliteli vidanjörleri ve işinin ehli ekibi ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı yaklaşım sonucu birçok müşterisinin sevgisini kazanmıştır ve bu müşteriler benzer ihtiyaçlarında yine çekinmeden Özdoğan Vidanjör’ü aramaktadır.

YORUM EKLE