Alexa

"Yeni eğitim dönemi hayırlı olsun"

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim ikinci yarıyılının eğitimci, veli ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi.

"Yeni eğitim dönemi hayırlı olsun"

Yeni dönemin Öğretmen, öğrenci ve tüm velilere başarı getirmesini temenni eden Nevşehir Ülkü Ocağı Başkan Ali Türker, ‘Yeni yarıyılın başlaması nedeniyle kıymetli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, bu eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyorum.’ dedi.

Nevşehir Ülkü Ocakları olarak eğitime verilen önem hakkında da bilgiler aktaran Başkan Ali Türker, ‘Öğrencilerimizin eğitimi için Nevşehir’de ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.  Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi yetişmeleri ve ülkemizi daha ileriye taşımaları için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Öğrencilerimiz yarıyılını en iyi şekilde değerlendirsin diye Nevşehir Ülkü Ocakları olarak Hanifi Bender eğitim kampı açtık. Bu kampta zeybek kursundan tutunda, tarih, Matematik, dini sohbetler, spor faaliyetleri, ilk yardım gibi pek çok kurs açtık. Daha buna benzer pek çok etkinliğimiz var. Şimdi de talep olduğu takdirde lise öğrencilerine yönelik Türkçe, Matematik, Coğrafya ve Tarih kursları açıyoruz. Tecrübeli eğitimciler tarafından ücret talep edilmeden verilecek bu kurslara lise öğrencilerimizi bekliyoruz.’ dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 13:10
YORUM EKLE