AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Denizli İl Başkanlığı'na gerçekleştirdiği ziyarette, partinin ülkeye sunduğu hizmetleri ve gelecek dönem hedeflerini anlattı. Yılmaz, “AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye'nin nüfusu 65 milyondu. Bu dönemde TOKİ ve kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte 20 milyon insana konut ürettik,” diyerek önemli bir başarıya vurgu yaptı. Ayrıca, yol ve ulaşım altyapısından enerjiye kadar birçok alanda büyük ilerlemeler kaydedildiğini belirtti.
Yılmaz, deprem bölgesindeki çalışmalara da değinerek, “Deprem bölgesinde beton mikserleri harıl harıl çalışıyor. Bölgede gece gündüz demeden konut yapım çalışmalarını sürdürüyoruz,” ifadelerini kullandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6643b17078857.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6643b18c34291.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6643b0d458923.png)
"AK Parti'nin Kadroları Sizsiniz"
Denizli'de partililerle buluşan Yusuf Ziya Yılmaz, konuşmasında AK Parti'nin Türkiye'ye kazandırdığı hizmetleri ve yeni dönem hedeflerini vurguladı. 20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her alanda güçlenmesine adadıklarını belirten Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Arkadaşlar, AK Parti'nin kadroları sizsiniz. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim,” dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6643b17078857.png)
"Enerjide Kurulu Gücümüz 105 Bin Megavata Çıktı"
Yılmaz, AK Parti'nin enerji alanında yaptığı yatırımları da anlatarak, “Enerjide kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı. Biz insanımızın her istediğini yerine getirme yönünde büyük bir mücadele verdik,” dedi. Sağlık hizmetlerinde de önemli mesafeler kat edildiğini belirten Yılmaz, Türkiye'nin sağlık alanında da büyük ilerlemeler kaydettiğini ifade etti."Deprem Bölgesinde Büyük Bir İrade Gösterdik"
6 Şubat depremlerinden sonra devletin büyük bir irade göstererek aksiyon aldığını ve bölgeyi yeniden inşa etmek için çalışmalara başladığını dile getiren Yılmaz, “Bölgede beton mikserleri, transmikserler harıl harıl çalışıyor. Bölge, bütünüyle ve yeniden inşa ediliyor,” dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6643b18c34291.png)