Kavak, Türkiye - Ak Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, ilçenin kalkınması için kesintisiz destek sözü verdi. Mahalle ve köy ziyaretlerinde bulunan Bakır, "AK Parti olarak seçimden seçime değil, sürekli halkımızın yanındayız," dedi.Bakır, seçim sonuçlarına saygı duyduklarını belirterek, "Kavak için gövdemizi taşın altına koyduk. Hatalarımızı ve eksiklerimizi gözden geçirerek, ilçemizin daha iyi bir geleceğe ulaşması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz," ifadelerini kullandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662684e1e860d.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/6626850d0cb62.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662684e1e860d.png)
Kavak’ta Seçim Sonrası Teşekkür Turu
Yerel seçimlerin ardından tüm mahalle ve köyleri ziyaret eden Onur Bakır, hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi. Ziyaretlerde, oy veren vermesin tüm vatandaşlarla bir araya gelen Bakır, "Biz her zaman halkımızla iç içeyiz ve onların sesine kulak veriyoruz," diye konuştu.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları da unutmayan Bakır, ziyaret ettiği yerlerde çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak, bayramlarını kutladı. Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Bakır, "İlçemizin bugünden daha iyi bir noktaya gelmesi için canla başla çalışıyoruz," şeklinde konuştu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/6626850d0cb62.png)