Annelere Özel Ziyaret: Başkan İhsan Kurnaz, Anneler Günü'nde Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek onların özel gününü kutladı. Huzurevindeki annelerle yakından ilgilenen Başkan Kurnaz, onlara duyduğu saygıyı ve sevgiyi dile getirdi.Duygusal Açıklamalar: Başkan Kurnaz, annelere yönelik duygusal bir konuşma yaparak, "Sizin için ne yapsak azdır. Siz bizim başımızın tacısınız," ifadelerini kullandı. Yaşlıların hayatlarına dokunmanın ve onların yüzlerindeki tebessümü görmekten duyduğu mutluluğu paylaştı.Samimi İletişim ve Destek: Ziyaret sırasında huzurevi sakinleriyle samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Kurnaz, onların herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu ve her birine çiçek hediye ederek ellerini öptü. Başkan Kurnaz, annelerin dualarının kendileri için güçlü bir kalkan olduğunu ve anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir değerin olmadığını belirtti.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6640fc907258f.png)