Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen İsmail-Muammer Cider Huzurevi ve Dinlenme Yurdu, Başkan Zeyrek ve eşi Nurcan Zeyrek'in ziyaretlerinin ilk durağı oldu. Çift, burada huzurevinde kalan kadın sakinlerin ellerini öperek çiçek sundu ve onlarla yakından ilgilendi.
Duygusal Anlar ve SohbetlerZiyaret sırasında yaşanan duygusal anlar, Başkan Zeyrek ve eşi ile huzurevi sakinleri arasında sıcak sohbetlere sahne oldu. Başkan Zeyrek, ziyarette tüm kadınların Anneler Günü'nü kutlayarak, onların önemini vurguladı.
Manisa Huzurevi Vakfı Özel Huzurevi'ne ZiyaretBaşkan Zeyrek ve eşi, İsmail-Muammer Cider Huzurevi ziyaretinin ardından Manisa Huzurevi Vakfı Özel Huzurevi'ni ziyaret etti. Burada da huzurevi sakinlerine benzer şekilde yakın ilgi gösterildi ve Anneler Günü dolayısıyla karanfiller verildi.