Zafer Partisi (ZP) Samsun İl Başkanı Faruk Şen, ZP Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Samsun ziyareti sırasında gösterilen ilginin, yerel seçimlerde Samsun'da Zafer Partisi için oy patlaması anlamına geldiğini belirtti. Şen, "Bafra ve Atakum'da sevgi selinden sokakta yürümekte zorlandık. İlkadım ve Tekkeköy ilçelerimizde de yine partimize yönelik yoğun ilgi vardı," dedi.
Karadeniz bölgesi gezisine Samsun'dan başlayan Prof. Dr. Ümit Özdağ, Bafra, Atakum, İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Özdağ'ın ziyareti, Samsunlular tarafından büyük ilgi ve coşkuyla karşılandı. Faruk Şen, özellikle gençlerin Zafer Partisi'ne yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayarak, "Türkiye'nin göçmenistan olmasını istemeyenlerin umudu Zafer Partisi'dir," ifadelerini kullandı.Zafer Partisi'nin Atatürk'ün şehri Samsun'a yakışır adaylarla seçime gireceğini belirten Şen, partinin Türk halkının gerçek sorunlarını dile getiren tek parti konumunda olduğunu sözlerine ekledi.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/658188760f366.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/65818849b4bd8.png)