Alexa

Şok Karar! Seren Serengil cezaevine gönderildi mi?

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, 3 günlük hapis cezası için hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine savcılığa teslim oldu. Peki Serengil adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi mi? Serengil ne kadar Yatacak?

Şok Karar! Seren Serengil cezaevine gönderildi mi?

Seren Serengil'i hayranları ve vatandaşlar merak ediyor. Seren Serengil ceza aldı mı? serengil cezaevine göndedirldi mi? veya Seren Serengil ne kadar yatacak? gibi sorular sorarak merak gidermeye çalışıyor.

Seren Serengil cezaevine gönderildi mi?

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, 3 günlük hapis cezası için hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine savcılığa teslim oldu. Serengil adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi. Çağlayan’daki İstanbul Adliyesine gelerek teslim oldu.

Seren Serengil, Cezaevine gönderilmek üzere Polislere Teslim Edildi

İnfaz savcılığında işlemleri yapılan Serengil, polislere teslim edildi. Serengil, polis eşliğinde adliyeden çıkarıldığı sırada basın mensuplarının ısrarlı sorularını cevaplamadı. Hakkındaki iddialara ilişkin gerekli açıklamasının yaptığı programda yapılacağını kaydeden Serengil, Bakırköy cezaevine götürülmek üzere polis eşliğinde adliyeden ayrıldı.

Seren Serengil Cezaevinden Ne Zaman Çıkacak?

Serengil’in Pazartesi günü cezaevinden çıkacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 14:51
YORUM EKLE

banner325