Alexa
banner314

Yatta Evlilik Teklifi Yapmak Romantik ve Gösterişli Olacak

Romantik bir ortamda evlilik teklifi etme zamanının geldiğini düşünüyorsanız sizlere önerimiz her geçen sene daha popüler hale gelen yatta evlilik teklifi yapma tercihini kullanmanızdır.

Yatta Evlilik Teklifi Yapmak Romantik ve Gösterişli Olacak
banner327

Doğru kişiyi bulduğunuzdan artık kesinlikle eminseniz ve ona hayatınızı birleştirmek için romantik bir ortamda evlilik teklifi etme zamanının geldiğini düşünüyorsanız sizlere önerimiz her geçen sene daha popüler hale gelen yatta evlilik teklifi yapma tercihini kullanmanızdır. İstanbul sularında hizmet veren özel yat kiralama şirketlerinden hizmet alarak bütçeniz için en uygun olan ekonomik ya da lüks bir yatta sürpriz evlenme teklifi yapabilirsiniz. Yatta sevgilinizle baş başa olabileceğiniz gibi aile büyüklerinizi ya da yakın arkadaşlarınızı da yata davet edebilirsiniz. Evlilik teklifinizi sabah kahvaltısı esnasında yapabileceğiniz gibi öğlen ya da akşam yemeği esnasında da yapabilirsiniz. Bu menüleri özel yat kiralama şirketlerinden de talep edebilirsiniz, dışarıdan kendiniz de getirebilirsiniz. Yine aynı şekilde yat ve masanın süslenmesini firmalardan dan isteyebileceğiniz gibi yatlarda kalıcı bir iz bırakmamak koşuluyla kendiniz de dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz. Tabi bu organizasyonda en önemli olan konu yatı hangi şirketten kiraladığınızdır.

HİÇ BEKLEMEDİĞİ BİR ANDA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ EDİN

Eğer ki evlilik teklifinizi akşam saatlerinde yapmayı planlıyor gerçekten sürpriz bir şekilde olmasını istiyorsanız organizasyona lazer gösterisini mutlaka eklemelisiniz. Akşam yemeği yendikten sonra firma çalışanları sizleri yatın ön kısmında güzel bir manzara olduğunu ve fotoğraf çekmek istediklerini söyleyerek çağıracaklar. Birkaç poz fotoğraf çektikten sonra önceden belirlediğiniz cümleler kayan yazı şeklinde boğaz köprüsünün altına yansıtılacak. Köprüde "Benimle Evlenir Misin?" yazısı çıktığı anda diz çökecek ve patlayan volkanlar eşliğinde yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Çığlıklar halinde tekrar tekrar duyacağınız "Evet" cevabı sabaha kadar kulaklarınızda çınlayacak. Restoranlarda organize edilen sıradan akşam yemekleri ya da basit şekilde planlanmış organizasyonlar yerine lüks bir yatta evlilik teklifi yaparak sıradan olmaktan çıkacak ve sevgilinize verdiğiniz değeri bir anlamda göstermiş olacaksınız. Bu organizasyona sahip olmak için yapmanız gereken firmanın sitesini ziyaret ederek fiyat teklifi almak ve müsaitlik sormak için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak firmayla temas kurmak. Daha sonra kaparo göndererek istediğiniz tarih ve saatler için beğendiğiniz yatın rezervasyon işlemini tamamlamış olursunuz. Hepsi bu kadar! E daha ne bekliyorsunuz? Acele edin!

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 16:03
YORUM EKLE

banner307

banner325