Alexa

Ağar Kirve Oldu

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yakın korumasının oğluna kirvelik yaptı.

Ağar Kirve Oldu
 Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yakın korumasının oğluna kirvelik yaptı.
Bodrum'da tatiline devam eden Mehmet Ağar Kızılağaç mevkiinde bulunan bir kır restoranında düzenlenen, yakın koruması Uğur Erol'un oğlu Oğuzhan'ın(9) sünnet düğününe katıldı. Ağar, Oğuzhan'a kirvelik yaptı. Sünnet düğünüyle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Ağar, "Bir ailenin en mutlu günü. Uğur bizim yıllardır beraber olduğumuz bir kardeşimiz. Onun bu güzel gününü hep birlikte paylaşacağız."dedi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı sünnet törenine, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün ve Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran'da, çok sayıda Emniyet teşkilatı mensubu ve Ağar'ın ve Erol ailesinin yakın dostları katıldı. Düğününde ünlü türkücü İzzet Yıldızhan sahne aldı. Sahne öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Yıldızhan,"Mehmet Ağar'ı ağabeyim olarak görüyorum ve çok seviyorum." dedi.

Zaman zaman Yıldızhan'ın şarkılarına eşlik Ağar halay çekmeyi de ihmal etmedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçı Yıldızhan Ağar'a övgü dolu sözler söyledi.

Bu arada sünnet düğünü boyunca davetlilere döner ikram edildi
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2013, 14:22
YORUM EKLE