Alexa

Esenyurt Ülkü Ocakları'ndan Tepki...

Geçtiğimiz hafta Esenyurt'da hainler tarafından katledilen Şehit Cengiz Akyıldız'ın adını bir parka verme vaadinde bulunan Esenyurt Belediye Başkanına Ülkü Ocakları'ndan tepki geldi.

Esenyurt Ülkü Ocakları'ndan Tepki...
banner327

 MHP'nin bir meclis üyesi adayının sosyal medyada duyurduğu Parka Şehit Cengiz Akyıldız'ın adının verilmesi sözü Ülkü Ocaklarından büyük tepki çekti.

 

Esenyurt Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Ekinci'nin yaptığı açıklama şu şekilde:

 

Hırsızlık ve rüşvet organizasyonlarının baş mimarı olan bir iktidarın belediyesi ŞEHİDİMİZ CENGİZ AKYILDIZ abimizin ismini bir parka veya fidanlığa verme sözü vererek şehidimiz üzerinden oy kazanma telaşına düşmüştür.

Ahlak ve edep fukaralığı çeken bu zihniyetin ve yandaşlarının karşısında ÜLKÜCÜ HAREKET vardır ve olmaya devam edecektir. Şehidimizin manevi hatıraları pis siyasi emellere terk edilemeyecek kadar azizdir.

MHP seçildiği takdirde gerekeni yapacaktır. 
Partimizi belediyeye taşıma yerine ricacı konuma düşmek tarafımızca kabul edilemez bir gaflettir. 

Bu noktada bu sözü veren belediye Başkanın samimiyetinden son derece kaygılıyız ki siyasi tarihleri bizi haksız çıkarmayacak derecede samimiyetsizlikle doludur.

Şehidimizin üzerinden kimseye rant yaptırmayacağımızı belirtiyor ve ellerini şehidimizin üzerinden çekmelerini öneriyorum.

ESENYURT ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI
VEYSEL EKİNCİ
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 00:21
YORUM EKLE