Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsunlu milli sporcuların evlerine ziyaret gerçekleştirdi. Dereci, Taekwondo Avrupa üçüncüsü milli sporcu Muhammet Efe Baykara ve olimpiyat kotası alan cimnastikçi Ecem Nisa Eren’i evlerinde ziyaret ederek aileleriyle sohbet etti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66470d2b93c06.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66470d2b93c06.png)
Ailelerin Desteği Önemli
Dereci, sporcuların ailelerine verdiği desteklerin büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Sporda başarı, aile, antrenör ve sporcunun uyumuyla elde ediliyor. Ziyaret ettiğimiz başarılı sporcularımızın da bunu başardığını görüyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Bizler her zaman sporcularımızın yanındayız ve destekçisiyiz," dedi.İl Müdürü Başarı Diledi
İl Müdürü Feyzullah Dereci, sporculara ve ailelerine bundan sonraki hayatlarında ve Türkiye’yi temsil edecekleri yarışmalarda başarılar diledi. Ziyarete Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyet Birimi Şube Müdürü Erdem Okandan, Taekwondo Antrenörü Engin Keskin ve Cimnastik Antrenörü Çağdaş Keskür de katıldı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66470d91aca54.png)