Alexa

Güldane Kaya; Umut Işığı Olmaya Devam Ediyoruz

Kadir Gecesi Müslüman âleminin kutsal kitabı olan Kur'an-ı Kerim'in indirildiği gece olduğunu belirten Güldane Kaya; "DOĞAN HER YENİ GÜN YENİ BİR UMUTTUR" başlıklı makalesinde "yüreğimize sevgiyi, Saygıyı, Hoşgörüyü, Kardeşliği hâkim kılmalıyız." dedi.

Güldane Kaya; Umut Işığı Olmaya Devam Ediyoruz

KAPSAM HABER yazarlarından ve Tüm Engelli ve Yaşlılara Umut Işığı Derneği Genel Başkanı Güldane Kaya, Kadir gecesi dolayısıyla yayınladığı makalesinde, Onbir Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayının sonuna yaklaşırken, bayramın müjdecisi olan Kadir gecesini hep birlikte karşılayacağımızı belirterek, Kadir Gecesi Müslüman âleminin kutsal kitabı olan Kur'an-ı Kerim'in indirildiği gece olduğunu ve bu gece hürmetine Müslümanlar için birçok fırsat ve kazanım müjdelendiğini ifade etti.

Ramazan ayı içerisinde Müslümanlar tarafından kutlanan en kutsal ve değerli gecelerden birisi ve temel özelliğinin ise kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirildiği önemli bir gece olduğunu söyledi.

ÇOK ŞÜKÜR GÖNÜLLER ALDIK

Tüm ‘’UTEF” Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Ailesi olarak Türkiye’nin dört bir tarafında canla başla, sevgiyle, hürmetle, Şevkle çalışmalar yaptıklarını hatırlatan Kaya, "Umut ışığı olmaya devam ediyoruz. Paylaşmanın hazzını, manevi huzurunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesten ve tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun.Ramazan paketlerimizi, Tekerlekli Sandalyelerimizi, Bizlere teslim edilen fitre ve Zekâtları Bayramlıklarımızı yerlerine ulaştırmanın ve özel kardeşlerimizin, ailelerimizin ziyaretinde bulunmaktan dolayı sonsuz bir huzur ve manevi tat içerisindeyiz." dedi.

Güldane kaya'nın yazısının devamı için Tıkla...

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325