Alexa

MHP Kongresinden bir kaç kısa not...

Milliyetçi Hareket Partisi’nin dün yapılan11. Olağan Büyük Kurultayı Kalabalıktı.

MHP Kongresinden bir kaç kısa not...

Dün Ankara’daydık.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 11. Olağan Büyük Kurultayı…
Kalabalıktı.

Diğer zamanlarda yapılan kongrelerin çok çok üzerinde bir kalabalık vardı.

Türkiye’nin her yerinden akın akın gelen MHP’liler ve Ülkücüler vardı.

Aday Adayları salonda ve bahçede göz dolduruyordu. Aday Adaylarını nerde görsek tanıyoruz. Giyim tarzları ve bakışlarıı “ben buradayım” diyor…

Daha çok İlgimizi çeken gençlerdi.

Diğer zamanlardan farklı olarak genç kardeşlerimizin varlığı dikkatimizi çekti. Ülkücü gençler salonda da varlıklarını hissettirdiler.

MHP Vekilleri oradaydı.


Türkiye’nin her yerinden gelen MHP’liler sevdikleri veya sempati duydukları vekillerle yöneticilerle fotoğraf çektirmek için adeta izdiham oluşturuyordu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşması dikkatle izlendi. Alkış ve sloganlarla zaman zaman sözleri kesilen Bahçeli MHP ve Türk Milletine keskin mesajlar verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sinan Oğan Bey’e ilgi alabildiğine büyüktü.

Fotoğraf çektirmek isteyen kalabalıklardan oyunu kullanmasına son dakikalar kala ancak ayrılabilmişti. Sinan Oğan’ın samimi ve sıcak tavırları etrafındaki insanları oldukça sevindiriyordu. Oğan’ın etrafını saran kalabalık, kendi aralarında fısıldayarak konuşmalarında Oğan’ın kaybedilmemesi gerektiği sözleri duyuluyordu.

Sevilen ve ilgi duyulan ve sempatik davranışlarıyla dikkat çekenlerden birisi de MHP Milletvekilli ve Genel Başkan Yardımcılarından Oktay Vural’dı. Fotoğraf çektirmek isteyenlerin arasında kaldı, zor anlar yaşadı.

Gece saat saatlerinde gelen bir haber hepimizi üzdü.

MHP'nin 11'inci Olağan Büyük Kurultayı ardından memleketleri Kahramanmaraş’a dönen partilileri taşıyan midibüs, Kayseri yakınlarında devrildi. 22 kiş yaralanırken 1 kişi kaldırıldığı hastanede vefaat etti. yaralılara geçmiş olsun dilklerimizi sunuyor, hayatını kaybeden kardeşimize rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Garabey
 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
necmeddin
necmeddin - 4 yıl Önce

hayırlara vesile olur inşaallah

banner325