Alexa

Reklamcılığın genç yeteneklerini “ADforce” Keşfedecek

​​​​​​​Reklamcılık Vakfı tarafından kurulan ADforce ekibi Anadolu’nun genç yeteneklerini keşfetmek için harekete geçti. ADforce ekibi başta Anadolu’daki üniversiteler olmak üzere, Türkiye’deki tüm iletişim ve güzel sanatlar fakültelerini ziyaret ederek yeni yetenekler keşfedecek.

Reklamcılığın genç yeteneklerini “ADforce” Keşfedecek

ADforce, reklamcılığın genç yeteneklerini keşfedecek. Reklamcılık Vakfı tarafından kurulan ADforce Projesi ekibinde; Haluk Erkmen, Ömür Kula, Arda Erdik, Özge Güven, Kenan Ünsal, Kerem Özkut, Ayşe Bali, Ertuğ Tuğalan, Sami Basut, Duygu Yegül, Alp Negri, Ulaş Bozan, Aslıhan Anarat ve Serkan Parker bulunuyor.

Reklamcılığın genç yeteneklerini “ADforce” Keşfedilecek

Son 20 yılda gelişen teknoloji, değişen müşteri beklentileri ve oluşan yeni mecralar, yeni görev ve sorumlulukları beraberinde getirse de ekonomik sebeplerden cazibesini kaybeden reklamcılığı yeniden çekici günlerine döndürmek için kollarını sıvayan ADforce ekibi Üniversiteleri gezerek çeşitli workshop’lar gerçekleştirecek. Her bir üyenin, yıl boyunca en az beş okulu ziyaret etmesi ön görülülen ADforce ekibinin Proje kapsamında yıl sonuna kadar minimum 70 ziyaret gerçekleştirmesi hedefleniyor.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 12:36
YORUM EKLE