Alexa

Sinan Oğan'dan Kısa bir mola

Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sinan Oğan Sosyal paylaşım platformlarında teşekkür ederek kısa bir mola verdiğini açıkladı.

Sinan Oğan'dan Kısa bir mola
Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sinan Oğan Sosyal paylaşım platformlarında teşekkür ederek kısa bir mola verdiğini açıkladı.

MHP Milletvekili Sinan Oğan tüm Türkiye'nin bildiği bir isim.

Sinan Oğan TBMM'inde sert çıkışlarıyla, Soydaşlarımızla ilgili hassasiyetiyle, Türk dünyasına kattığı hizmetlerle tanınan bir isim. 

Sinan Oğan, henüz açıklamadığı sebeplerden dolayı önümüzdeki dönem milletvekilliğine adaylığını koymadı. Oğan üzerinden MHP'yi vurmaya kalkan siyaset cambazlarının oyununa gelmedi. tezgahlarına da düşmedi. Kendisine inanan ve kendisini seven takipçilerini sukünete davet etti. Iğdır'da değil tüm Türkiye'de çalışacağını ilan etti. Bir çok olumlu açıklamalarla sevenlerinin gönlündeki tahtını daha da güçlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'ın mektubu şu şekilde: Teşekkür ve Kısa Bir Mola

Bugün adaylıkların açıklanması ile beraber fiilen siyaset hayatımızın Meclis boyutuna kısa bir ara vermiş bulunmaktayız.

 
Bu vesileyle; 2011 seçimlerinde bizi Iğdır birinci sıradan listeye koyan Sayın Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye, cefakar, vefakar Iğdırlı hemşehrilerim ve hayata gözlerimi açtığım beldem Melekli ile Iğdırımızda bulunan memur ve misafirler başta olmak üzere, bize oy vererek, çalışarak, dua ederek seçilmemizde katkıları olanlara, seçildikten sonra desteklerini sürdürenlere ve hatta eleştirenlere, tüm Türkiye çapında gittiğimiz yerlerde bize kucak açan teşkilatlarımıza, her türlü cefamızı ve stresimizi anlayışla karşılayan resmi ve gönüllü çalışma arkadaşlarıma, ülküdaşlarıma, parti ve grup çalışanlarımıza, aynı sıralarda mücadele ettiğim milletvekili arkadaşlarıma, mecliste bize özveriyle hizmet ve destekte bulunan meclis personeline, sosyal medyada desteklerini esirgemeyen ve sürdüren dostlara, özellikle de bize ekranlarında ve sayfalarında yer veren medya mensuplarımıza, bize nazik davette bulunan üniversitelerimize, STK’larımıza, belediyelerimize, siyasetin zorluklarına sabırla göğüsleyen ve desteğini esirgemeyen sevgili eşime, büyüme sürecinde çoğu zaman yanlarında olamadığım sevgili çocuklarıma ve aileme teşekkürü borç bilirim. Bu süreçte eğer istemeden de olsa kırdığım insanlar oldu ise haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Ben üzerinde varsa hakkım olan herkese hakkımı helal ediyorum ve maalesef ki, siyasetin kısır döngüsüne kapılarak her türlü mesnetsiz iftira ve tezgah peşinde olanları da Allah ıslah etsin diyorum. Biz doğru bildiğimiz yoldan dönmeyeceğiz. Partimiz ve davamızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Türk milleti ve Türk Dünyasının her zamankinden daha çok destek ve hizmete ihtiyacı hasıl olmuştur ve biz bu uğurda bundan sonra da her türlü gayreti göstermeye devam edeceğiz. Daha güzel günlerde buluşmak umuduyla…
 
Mehmed'im sevinin başlar yüksekte;
Ölsek de sevinin, eve dönsek de.
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte...
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:52
YORUM EKLE