Alexa

Popstar'a damga vurdu! Ersoy’a Nota Kağıtlarını Attırdı

Edirneli Salih Zülüfoğlu, çocukken sobanın arkasında titreyerek izlediği yarışmada fırtına oldu. Zülüfoğlu, sesiyle Bülent Ersoy’a şaşırttı.

Popstar'a damga vurdu! Ersoy’a Nota Kağıtlarını Attırdı

Popstar 2018” ses yarışmasında 23 yaşında evli ve bir çocuk babası Edirneli Salih Zülüfoğlu, Devlerin Aşkı şarkısını okudu. Zülüfoğlu, 4 jüri üyesinden 100 tam puan aldı. Bülent Ersoy, Zülüfoğlu’na şarkısından sonra övgüler yağdırdı. Ersoy, “Bu iş bu kadar olur. Geçmiş olsun evladım. Muhteşem. Bir icra bu kadar güzel olur. Sizi tebrik ediyorum. Yalnız düzgün okumakla kalmadınız efendim. Artistliğinizi de koydunuz. Tam bir sahne adamı. Ruhlara hitap ettiniz. Seslerin gözüne gözüne bastınız” dedi.

“Sobanın arkasında titriyerek Popstar’ı izliyordum”

Tanıtım fragmanında kendisinden bahseden Salih Zülüfoğlu, “Ben eskiden okula giderken Popstar’ı izliyordum. Annem sabah okula gideceğim için uyumamı istiyordu. Banyodan çıkarıyordu annem beni, sobamız vardı. Sobanın arkasında titriyordum, Popstar’ı izliyordum. Allah’ım hep dua ediyordum. İnşallah bende böyle sahnelerde olurdum. İnşallah bende böyle şarkılar okurum. İnşallah bende bir gün ünlü olurum. Bende şimdi Popstar sahnesinde olacağım” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 19:52
YORUM EKLE