banner424

banner425

banner423Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Öldü mü?

Survivor yarışmasında tanınan ve kavga haberleriyle de sık sık gündeme gelen Taner Tolga Tarlacı’nın sosyal medyada öldüğü iddia edildi. Peki, Taner Tolga Tarlacı kimdir, öldü mü?

Magazin 24.03.2021, 20:35 25.03.2021, 00:10
Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Öldü mü?

Survivor 2011'de '3T Taner' olarak tanınan Taner Tolga Tarlacı kimdir? sosyal medya adreslerinde sık sık konusu olan Taner Tolga Tarlacı'nın öldüğü iddia edildi. Peki, Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır? Taner Tolga Tarlacı öldü mü?

Survivor yarışmasına katılan ancak kavga haberiyle de gündemden düşmeyen Taner Tolga Tarlacı’nın karıştığı bir kavga sonucunda hayatını kaybettiği iddiası gündeme geldi. Ancak Sosyal medyada gündeme gelen konuya dair herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.

Taner Tolga Tarlacı kimdir, nerelidir?

2 Eylül 1984 tarihinde Hamburg, Almanya'da doğan Taner Tolga Tarlacı aslen Kayseri’lidir. 8 yaşına kadar Almanya’da okuyan 3T Taner olarak bilinen Taner Tolga Tarlacı, 8 yaşında iken ailesinin Mersin'e taşınıp yerleşmesiyle ortaokulu ve liseyi Mersin’de okudu. 2012 yılında Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olan Tarlacı, 2005 yılından beri Kıbrıs’ta yaşıyor. 2004-2005 yılında BBGyarışmasına girmek istedi ancak elemeleri geçemeyen Taner Tolga Tarlacı, 2007 yılında Girne Amerikan Üniversitesinin bir erkek güzellik yarışmasında üçüncü oldu.Taner Tarlacı, 2010 yılında jüri üyeliğini Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa da katıldı ancak birinci turda elendi.

MERAK EDİLEN HABERLERİ TIKLA OKU:

Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ın da Dominik’ten sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı ilginç konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamıştı. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)