Alexa
banner314

Yangaz Ne Demek? (Sen Anlat Karadeniz'de Yangaz Murat Kimdir?)

Sen Anlat Karadeniz Her Çarşamba günü izleyicisini ekrana kilitliyor. Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölümü de merakla bekleniyor. "Yangaz ne anlama geliyor? Sen Anlat Karadeniz Yangaz ne demek? " bunlarda merak ediliyor.

banner327

Son zamanların en çok seyredilen dizi filmlerinden Sen Anlat Karadeniz'de gelişmeler dikkat çekiyor. İzleyiciler tarafından en çok merak edilen Fatih ve Murat'a Yangaz denilmesinden dolayı izleyiciler "YANGAZ" ne demek olduğunu araştırmaya başladı. Peki Yangaz ne demek? Sen Anlat Karadeniz Yangaz ne anlama geliyor? yazarak google'ye yazarak araştırma yapıyor, meraklarını gideriyorlar.


Son zamanların merakla  izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de Fatih ve Murat karakterleri de merak ediliyor. "Yangaz Fatih kimdir? Yangaz Murat Kimdir?" diye de aranıyor. Sen Anlat Karadeniz'in ikizlerine neden yangaz deniliyor? Çarşamba günleri reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz'de sıkça kullanılan "yangaz" kelimesi merak konusu. 

Yangaz ne demek?

Yangazın anlamı çeşitli pis işler çeviren, her türlü numarası olan kişi anlamına geliyor. Dizide ki ikizlerde bundan dolayı  Yangaz olarak anılıyor. Yangaz lakabı, Karadeniz yöresinde halk ağzında kullanılıyor. Pis işler çeviren, fırıldak, bitirim, her türlü numaralar içinde bulunan kimseler için kullanılan bir isim.

Yangaz Murat (Cem Anıl Kenar) Kimdir?


Cem Anıl Kenar (Yangaz Murat) 1990 yılında Ankara’da doğdu. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da O.D.T.Ü İşletme Bölümünü bitirdi. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okulu bitiren Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Kenar, Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. 

Yangaz Fatih (Furkan Aksoy) Kimdir?


Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim aldı. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 13:40
YORUM EKLE

banner307

banner325