Alexa

Cemalettin Kola, MHP'den aday adayıyım (Cemalettin Kola Kimdir)

Cemalettin Kola Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Kola, 2023'e doğru Türkiye yolunda yaşadığım şehir olan Samsun'un en yüksek payı alması için. Sadece tüketen değil aynı zamanda da üreten bir şehir olmasına katkı sağlamak için aday olduğunu söyledi.

Cemalettin Kola, MHP'den aday adayıyım (Cemalettin Kola Kimdir)

Atakum, İlkadım ve Samsun Büyükşehir Belediyelerinde Meclis üyeliği yapan, Milliyetçi Hareket Partisi'nin çeşitli kademelerinde yöneticilik görevlerinde bulunan Cemalettin Kola MHP Samsun il binasında milletvekili aday adaylığını ilan etti. Kendisini desteklemek için salonda bulunan kalabalık önünde yaptığı açıklamada; "2023'e doğru Türkiye yolunda yaşadığım şehir olan Samsun'un en yüksek payı alması için Milletvekili aday adayıyım."dedi.

"TÜRKİYEMİZ İÇİN..."

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in aday tanıtım programı kapsamında yaptığı açılış konuşmasından sonra konuşmasını yapmak üzere kürsiye davet edilen Kola, Siyasi ve ekonomik kalkınmayı tamamlamış, bölgesinde güçlü bir Türkiye için Aday adayı olduğunu belirtti. Cemalettin Kola, "Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir ülke bırakmak için. Bilge liderim Devlet Bahçeli'nin Türkiyemiz için kurulan ve oynanan oyunları bozmaya devam ederken yanında olmak için. 2023'e doğru Türkiye yolunda yaşadığım şehir olan Samsun'un en yüksek payı alması için. Sadece tüketen değil aynı zamanda da üreten bir şehir olmasına katkı sağlamak için. Yüceler yücesi Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak için. 24 Haziran'da yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde partim olan MHP'den aday adayıyım." ifadelerini kullandı.

cemalettin kola mhp aday adayı 2018

Cemalettin Kola Kimdir?

1960'ta Gümüşhane doğduğunu, 1969 yılından beri Samsun'da yaşadığını ve Mali Müşavirlik, Kamu Gözetim Kurumundan yetkili Sorumlu denetçilik ve Vergi ve idari yargıda Bölge Bilirkişiliği yapmakta olduğunu belirten Kola, Aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu bağlı spor kulüplerinin Mali Kriterlere göre denetimlerini yapan bir Bağımsız Denetim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmekte olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Cemalettin Kola; "Çıkmış olduğum bu kutsal ve zorlu yolda hep beraber arkamda durduğunuz, yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum." şeklinde konuşarak sözlerine son verdi.

MHP Milletvekili Aday adayı Cemalettin Kola, basın açıklamasının ardından sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınlayarak şöyle dedi:

"Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adaylığı için yapmış olduğum basın açıklamasında beni yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen İl Başkanıma İl yöneticilerime Kadın Kollarımıza, İlçe Başkanlarıma ve yöneticilerime Belediye Başkanlarıma, Meclis Üyelerimize,Dernek Başkanlarımıza, Sivil toplum temsilcilerimize, dava arkadaşlarımıza, Hemşehrilerimize, Aileme, Arkadaş ve Dostlarıma, Samsun Basın ve Yayın Mensuplarına çok teşekkür ederim."

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 00:03
YORUM EKLE

banner307

banner313