Alexa

Çetin Örsel, Teşkilatımız tarafından Açıklanmayan listelere İnanmayın

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Aday Adayı Çetin Örsel, 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri kapsamında ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Çetin Örsel, Teşkilatımız tarafından Açıklanmayan listelere İnanmayın

MHP Teşkilatının verdiği kararlara sonuç her ne olursa olsun saygı duymak gerektiğinin altını çizen Çetin Örsel, "Biz bir yola çıktık. Bu yolculuğumuzda tek başımıza değiliz. Biz bir vücudun organları gibiyiz; Bu anlamda teşkilatımızın izlediği siyasetin sonu her ne olursa olsun vatan ve millet lehine olduğunu bildiğimiz için bize verilen görev başımızın üstündedir. Teşkilatımız bize "aday sensin, çalış al orayı" derse biz gece gündüz çalışır talimatı yerine getiririz." dedi.

Teşkilatımız tarafından Açıklanmayan listelere İnanmayın

Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Örsel, yerel seçimlere az bir süre kala Samsun'da Cumhur ittifakını da değerlendirerek, ifade ettiğim gibi liderimiz Devlet Bey bunun bir seçim meselesi değil bir beka meselesi olduğunu belirtmiştir.Türkiye'nin bir çok İl ve ilçelerinde Ak Parti ve MHP ittifakı söz konusudur. Hangi illerde veya ilçelerde ittifak kapsamında nasıl bir değerlendirme yapılacak bunu biz bilemeyiz. Patilerin genel merkezlerinde ittifakın hangi illerde ve ilçelerde nasıl yapılacağı konusu belirlenmektedir. Kavak'ta nasıl bir çalışma yapıldı bilmiyoruz. Ancak biz burada görev verildiği taktirde çalışmaya hazırız. Teşkilatımızın talimatlarını bekliyoruz. Aday şahsım olmuş veya bir başka arkadaşım olmuş bundan dolayı kızgınlık ve küskünlük asla olamaz. Teşkilatımız kimi aday gösterirse hep birlikte çalışacağız. Özellikle, sosyal medyada ve yerel basında bir takım listeler yayınlanıyor. Bu listelerin hepsi şişirme ve sallama listeler olduğuna inanıyorum. Bölgemizde ittifak oluşturan partilerin genel merkezinden başka kimsenin bir haberi yok bundan. Bu bir algı çalışmasıda olabilir. Ben teşkilatımın yayınladığı lesteye bakarım" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 16:16
YORUM EKLE