Alexa

Devlet Bahçeli'den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen Cevabı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazete, televizyon ve ajansların temsilcileriyle sohbet toplantısında bir araya geldi. Bahçeli burada Müjdat Gezen ve Metin Akpınar sorularına da cevap verdi.

Devlet Bahçeli'den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen Cevabı

Devlet Bahçeli, gazete, televizyon ve ajansların temsilcileriyle sohbet toplantısında bir araya gelerek, Müjdat Gezen ve Metin Akpınar soruların sorularını cevapladı.

Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'in açıklamalarına ilişkin Devlet Bahçeli, "Olay bizi çok üzdü. Yayınlanan Halk Arenası programı oldukça sulandırılmıştır. Televizyon programındaki konuşmaları çok hoş değildi." ifadelerini kullandı.

Halk Tv’nin programlarını ben yakından takip ediyorum Sayın Uğur Dündar beyin programını yakinen takip ediyorum. Eleştiri yapma hakkımız var diyorlar bende bir eleştiri yapma hakkımız kullanayım kim halkı ne kadar güldürürse o kadar alkışlanır olmuştur. Alkışlarla kim nereye doğru sürükleniyor, alkışlar oy getirir mi bunu tartışmakta fayda var. Öte yandan oradaki konuşmalar çok hoş bir şey değildi." dedi.

28 Nisan 1945 İtalyan faşist lider Mussolini sevgilisi ile birlikte ayaklarından asılmıştır. Bu resim korkunç bir resimdir. 

Şu tabloyu Mussolini’nin ayaklarından asıldığı fotoğraf. 21’inci yüzyılda 2023 yılında 1945’i örnek göstererek eleştiri yapmak bu eleştiri değildir. Bu Metin Akpınar gibi bir sanatçının bu duruma düşmesi kötü bir örnek teşkil etmiştir. Türk toplumu genelinde ayaktan asmak yok. Metin Akpınar, 'Bu örnek yanlıştır, Bu benim gafletimdir cehaletimdir. Milletimden özür diliyorum' demesi lazımdır. Bu örneklerle Türkiye’yi bir yere vardıramazsınız.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 11:38
YORUM EKLE