Alexa
banner314

Murat Camadan Ülkücü Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday adayı Murat Camadan Seçim çalışmaları kapsamında Ülkücü Şehit ailelerini ziyaret ederek hayır duasını istedi.

Murat Camadan Ülkücü Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

MHP Samsun Milletvekili aday adayı Murat Camadan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Samsun'da en iyi sonucu alabilmek adına dur durak demeden çalışıyor. Sivil toplum örgütlerini, şehit yakınlarını, esnafı ziyaret ederek sıkıntılarını dinliyor ve dualarını alıyor.

Seçim çalışmalarının arasında şehit ailelerine de zaman ayırmayı unutmayan MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Murat Camadan, ülkücü şehit ailelerinin hayır duasını istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili A. Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretler arasında şehit ailelerine vakit ayırmayı ihmal etmedi. Ülkücü şehit Erdem Yedibela, ülkücü şehit Aslan Karakaya, ülkücü şehit Mustafa Tuna, ülkücü şehit İsa Yılmaz ve şehit üsteğmen Ahmet Altunoğlu’nun ailelerini evlerinde ziyaret eden Murat Camadan, şehit yakınlarının hayır duasını istedi. Camadan’ın bu ziyareti karşısında büyük mutluluk duyduklarını ifade eden şehit aileleri, kendisine milletvekilliği yolunda başarı dileklerinde bulundu.

Dürüst ve çalışkanlığıyla bilinen Camadan 24 Haziran seçimlerinde çok büyük sürprizler yaşanacağını dile getirerek, "Ramazan Ayına giriyoruz. Bu vesile ile milletimize ve Tüm Türk İslam alemine hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyorum. Bu mübarek ayda Samsunluların duasını almak için kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz. İnşaallah seçimlerde MHP'nin mührünü Samsun'a da vuracağız" dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner313