Ülkücü Haberler ve MHP Haberleri

kapsamhaber, ülkücülerin sesi olmaya devam ettiğini belirten Ramazan Çağlar, Ülkücüler, ülkücü haber sitelerini de takip ederek hem doğru haberleri kaynağından öğrenirken hemde ülkücü sitelere destek vermiş olacaklarını belirtti.

MHP 02.06.2020, 21:50 05.08.2020, 00:52
Ülkücü Haberler ve MHP Haberleri

Ülkücüler birlik ve beraberliklerini her sahada göstermesi gerektiğini belirten Kapsamhaber Genel Yayın yönetmeni Ramazan Çağlar,  Ülkücü- Milliyetçi haberleri, Türkiye ve Dünyada gelişen hadiseleri en doğru şekilde vermek ve yorumlamak için kurulan Kapsam Haber, insanları ilgilendiren  bütün haberleri de tarafsızca yaparak toplumun bütün katmanlarına da ulaştıklarını söyledi.

Kapsamhaber İnternet Gazetesidir

"Kapsamhaber, ülkücülerin sesi olmaya devam edecek Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu en doğru şekilde yorumlayarak genç nesillere aktaracaktır." ifadelerini kullanan Çağlar, "Kapsam Haber, ülküsü olan bir haber sitesidir. Haberlerini yaparken doğruluktan ayırmadan, vatanının milletinin ve Devletinin selametini düşünerek yorulmadan, bıkmadan yoluna devam edecektir. Kapsamhaber para ile satın alınabilecek bir internet gazetesi değildir. Kapsamhaber, fedakarca varlığını devam ettirecek, bütün meselelere ülkücü gibi bakarak yoluna devam edecek bir internet gazetesidir." dedi.

Ülkücüler, Ülkücü haber sitelerini takip etmelidir

Ülkücüler, topluma kendilerini, davalarını, fikirlerini duygularını anlatabilmeleri için mtlak surette güçlü haber sitlerine ihtiyaçları bulunduğunu dile getiren Çağlar, "Şu an ülkücü Haber sitelerin sayısını bilmiyoruz ancak çok etkili ve güçlü haber siteleri olmadığı hepimiz biliyoruz. Milyonlara hitap edebilecek ve ülkücünün sesini, davasını anlatacak Ülkücü haber ve mhp haber sitelerinin vakit kaybetmeden her alanda güçlenmesi artık bir zorunluluk olmuştur. Haber sitelerini güçlendiren ve yol katetmelerini sağlayan, daha fazla ve daha gür seslerinin çıkmasını sağlayan tek şey okuyucu kitlesi olduğu malumdur. Bu anlamda Ülkücüler, Ülkücü haber sitelerini takip etmeli, gündemi ve gelişen hadiseleri buralardan izlemelidir." dedi.

Bu sorulara en iyi cevabı Ülkücüler verir

Ülkücü gazete ve internet haber sitelerinin takip edilmesi gerektiğini belirten Ramazan Çağlar açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Eski ülkücüler kimler, Eski ülkücü veya yeni ülkücü diye bir şey var mı, Ülkücülerin davası Nedir, Ülkücü nedir, Ülkücülük Nedir, Ülkücülerin amacı nedir, Ülkücü nasıl olunur, Ülkücülük Tarihi, Ülkücü Kime Denir, MHP ne zaman kuruldu, MHP tarihi nedir? gibi merak edilen soruların cevaplarını ülkücülerden daha iyi kim anlatabilir ki...? dedi.

Murat Akdağ

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)