AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Kurtcan Çelebi, bayram tatilini memleketi Havza’da geçirerek, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret etti. Bu ziyaret, yerel ve ulusal politikada iş birliğinin güçlendirilmesine yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.Milletvekili Çelebi, ziyarette Havza'nın sürekli gelişimine olan katkılarından ötürü Belediye Başkanı İkiz ve yerel teşkilatları tebrik etti. Çelebi, “Havza’da 20 yıldır süregelen hizmetlerin artarak devam etmesi büyük bir başarı. Ankara'da da Havza’mız için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Hemşerilerimin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlarım,” dedi.
Başkan İkiz ise, Havza için büyük hedeflerle yola çıktıklarını ve AK Parti Ankara Milletvekili Kurtcan Çelebi’nin desteği ile bu hedeflere ulaşacaklarına olan inancını dile getirdi. İkiz, “Cumhur İttifakından aldığımız güçle Havza’yı daha güçlü, daha yaşanabilir ve modern bir ilçe yapma vizyonumuzu sürdüreceğiz. Milletvekilimiz Sayın Çelebi’nin desteği bizler için büyük bir güç kaynağı,” şeklinde konuştu.Ziyarete, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı ve Belediye Meclis Üyesi Kadir Can Şenkal da katıldı. Bu tür ziyaretler, yerel yönetimler ile ulusal hükümet arasındaki iş birliğinin güçlenmesine ve Havza'nın kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edecek.Bu önemli ziyaret ve yapılan açıklamalar, Havza'nın gelecekteki büyüme ve gelişme hedeflerine ışık tutarken, siyasi liderler arasındaki iş birliğini ve toplumsal hedeflere olan bağlılığı da pekiştiriyor.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/661990ef734f5.png)