Alexa

AK Parti'de Görev Dağılımı: Yılmaz 12 İlden Sorumlu Olacak

Yerel seçimler yaklaşırken Ak Parti'de Türkiye genelinde çalışma yapacak başkan yardımcıları ve bölgeleri belirlendi. Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da dahil 21 önemli isimler merak ediliyordu. Milletvekili Yılmaz 12 ilden sorumlu olacak.

AK Parti'de Görev Dağılımı: Yılmaz 12 İlden Sorumlu Olacak

Yerel seçimler için partiler çalışmalarını hızlandırırken AK Parti'de yerel seçimlerle ilgili sıkı bir çalışma içinde bulunuyor. Ak Parti, Türkiye genelinde illerde çalışma yapacak başkan yardımcıları ve bölgeleri belirlendi. 

Ak Parti yerel seçimlere yönelik gözle görülür en önemli çalışmalarından birisi başkan adaylarını belirlemek için Türkiye'yi 11 bölgeye ayırarak yaptığı görevlendirmeler oldu. Karadeniz Bölgesi'nde 12 ilde AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'a görev verildi. Amasya, Artvin, Bayburt, Çorum, Giresun, Gümüşhane, Kastamonu, Ordu, Rize, Sinop, Tokat ve Trabzon illerinde görev yapacak olan Yılmaz, bu illerde  yerel yönetim çalışmalarını yürütecek. Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar ise Samsun'da yerel yönetimlerden sorumlu olacak.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 16:36
YORUM EKLE