Alexa
banner314

Atakum Gönüllülerinden Tiyatro

Atakum Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen Samsun Sanat Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu 'Böyle Gelmiş Böyle Gitmez' adlı tiyatrosu tam not aldı.

Atakum Gönüllülerinden Tiyatro
banner327

Atakum Gönüllüleri Derneği'nin organize ettiği ve Samsun Sanat Tiyatrosu'nun oynadığı, Aziz Nesin'in 'Böyle Gelmiş Böyle Gitmez' adlı tiyatro Gazi Sahnesi'nde tiyatroseverlerle buluştu. Yoğun ilginin olduğu oyun esnasında Tiyatroseverler bu oyunda hem kahkahalara boğuldu birazda hüzünlendi. 


Atakum Gönüllüleri Derneği olarak söz alan ve sahne ekibine çiçek veren Bayram Çelik, ''Başta Yaşar Gündem olmak üzere Samsun Sanat Tiyatrosu olarak ne zaman sanat faaliyeti yapmak istesek hemen gelip bize destek oluyorlar. Teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Aziz Nesin'in ölümsüz eseri olan bu oyun yazılalı 40 yıldan fazla oldu. Ama o günden bugüne hiç bir şeyin değişmemiş olması ülkem adına bizleri üzüyor ve kaygılandırıyor. Atakum'da Türkiye standartlarının üstünde sahnelerle nice oyunlar dileğiyle. Samsun Sanat Tiyatrosu başta olmak üzere Samsun'da sanat gönül vermiş tüm dostlara saygılarımı sunuyorum'' dedi.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 21:29
YORUM EKLE

banner307

banner325