Alexa

BAŞKAN DEMİRTAŞ'IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Anneler günü nedeniyle yayımladığı mesajda, "Annelerimize daima saygı ve sevgi göstermeye önem vermeliyiz."dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ'IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Cennet annelerin ayakları altındadır’ diyebilen ve buna inanan bir ümmetin mensupları olarak, annelerimize daima saygı ve sevgi göstermeye önem vermeliyiz. Bu nedenle anneler, yılın sadece bir gününde değil, her gününde hatırlanmalıdır'' dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ, ANNELERİMİZİ SADECE BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYIP SEVMELİYİZ.

Annelerin baş tacı olduğunu, birgüne sığdırılmayacak kadar annelerin kıymetli olduğunu belirten Necattin Demirtaş.''Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa, cefakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü´nü kutluyorum." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 14:03
YORUM EKLE