Alexa

Erdoğan Tok; Cumhurbaşkanımızın sözü var

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım ilçemizi emin adımlarla 2023 hedeflerine taşıyabilmek adına vatandaşlarımızın fikirlerini alıyor ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz." dedi. Ayrıca Tok; Fatih, Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahallelerinin kentsel dönüşümü nasıl beklediklerini iyi bildiğini söyledi.

Erdoğan Tok; Cumhurbaşkanımızın sözü var

Derebahçe, Selahiye, Bahçelievler ve Fatih Mahallesi Muhtarlıkları ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Zeytinlik Mahallesi Muhtarı Aydın Kaya ve ardından mahalle sakinleri ve çevre esnafı ile bir araya geldi. 

2023 Hazırlığı

İlkadım için 2023 projelerini hazırlıklarını yaptıklarını, geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Tok, “İlkadım ilçemizi emin adımlarla 2023 hedeflerine taşıyabilmek adına vatandaşlarımızın fikirlerini alıyor ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Haftanın her günü mahalle muhtarlarımıza ve çevre esnafına ayrı ayrı ziyaret gerçekleştirerek güne başlıyoruz.” dedi.

Muhtar ve Esnafla İstişare

Muhtarların vatandaşla belediye arasında önemli bir  köprü vazifesi üstlendiğini belirten Başkan Tok, "Muhtarlarımız bizim mahallelerimizdeki elimiz, kulağımız, bir anlamda en önemli çalışma arkadaşlarımız. Yaklaşık 4.5 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Bu süreç içerisinde muhtarlarımızla hep istişare ve işbirliği içerisinde bulunduk. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalıştık ve çalışıyoruz. Çok şükür bu birlik ve beraberliğimiz ilçemizin 2023 hedeflerine güvenli ve emin adımlarla ulaşmasına vesile oluyor. Bizim hedeflerimize emin adımlarla ilerlememizde her projemizde her yatırımımız da, gözümüz kulağımız olan muhtarlarımız, mahalle sakinlerimiz ve ilçemizin bel kemiği olan esnaflarımızın fikirleri var. “ şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanımızın sözü var

Kentsel dönüşüm ile ilgili de soruları cevaplayan Erdoğan Tok;  “ Vatandaşlarımızın kentsel dönüşüm hakkındaki isteklerini ve heyecanını biliyoruz, yakında çözeceğiz. Mahallelerimizdeki imar sorununun çözümü için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Fatih, Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahallelerimizin hepsinin kentsel dönüşümü nasıl beklediklerini iyi biliyorum. Yakında bu sorun olmaktan çıkacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun Mitinginde söylediği 'Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi çok yakında halledeceğiz' ifadesi önemli bir işaret fişeğidir. İlkadım ilçemizi şehirlere örnek gösterilen örnek bir ilçe yağacağız. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 00:22
YORUM EKLE