Alexa

"Halep bizdir, Halep bizdendir, Halep bizimledir"

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ile Türk Kızılay'ın birlikte organize ettiği "Halep bizdir, Halep bizdendir, Halep bizimledir" yardım kampanyası büyük ilgi gördü.

"Halep bizdir, Halep bizdendir, Halep bizimledir"

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ile Türk Kızılay'ın birlikte organize ettiği "Halep bizdir, Halep bizdendir, Halep bizimledir" yardım kampanyası kapsamında Samsun Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencilerinin verdiği destekle yardım malzemesinin olduğu bir TIR bugün Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Öğrenciler tarafından Halep'e yola çıktı.

Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türk Kızılayı'nın ortaklaşa yürüttüğü  "Halep bizdir, Halep bizdendir, Halep bizimledir" sloganıyla başlatılan yardım  malzemelerinin toplanmasında büyük katkı sağlayan Samsun Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)’ya bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencileri Samsunlu vatandaşlar tarafından da taktirle karşılandı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin önderliğinde Halepliler için hazırlanan yardım TIR'ı Halep'te kan ağlayan ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere yola çıkarıldı.

Halepliler için Samsun Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)’ya bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencilerinin desteğiyle toplanan yardım tırı Valimiz 

Uğurlamada Kredi ve Yurtlar Kurumu Samsun Müdürü İsmail KASAPOĞLU'da hazır bulundu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325