Alexa
banner314

Kavak’a Hastane Müjdesi

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak’a yapılacak yeni devlet Hastanesinin temeli önümüzdeki günlerde atılacağı müjdesini verdi. Sarıcaoğlu,yaptığı açıklamada, “Verdiğimiz tüm sözler teker teker yerine geliyor” ifadelerini kullandı.

Kavak’a Hastane Müjdesi
banner327

SAMSUN - Kavak Bahçelievler Mahallesi’nde yapılacağı müjdelenen yeni Devlet Hastanesi’nin yer teslimi yapıldı. İlçeye gelen Sağlık Bakanlığı yetkilileri, inşaatı yapacak yüklenici firma temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ”İlçemiz bir güzel yatırıma daha kavuşuyor. Göreve gelmeden önce halkımıza ne söz verdiysek tek tek yerine getiriyoruz. Bundan sonra insanlarımız sağlık tedavilerini Samsun’a gitmeden burada yaptırabilecekler. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Başkan Sarıcaoğlu, söz konusu yatırımın yaklaşık 20 milyon liraya mal olacağını bildirdi.  Yatırımın Kavak’a gelmesinde eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve tüm Samsun Milletvekillerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,yaptığı açıklamada şu ifadlere yer verdi.

“Kavak’a yeni bir hastane kazandırılması için başlangıç noktasına geldik. Yer teslimini yaptık. Sözleşmeyi imzaladık. Yatırım için resmi prosedürler başladı. Kavak 2019 sonbaharında yeni ve tam donanımlı bir Devlet hastanesine kavuşmuş olacak. Yeni hastanemizde genel cerrahi, çocuk polikliniği, göz ve ortopedi servisleri, yoğun bakım ünitesi gibi tüm üniteler olacak. Kavak artık kabuğunu kırdı. Her alanda hızlı bir büyüme yaşıyoruz. Biz her zaman yatırımcımızın yanındayız.Yeni hastanemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 14:40
YORUM EKLE

banner307

banner325