Alexa

Lütfiye Demirtaş, Saf ve Temiz Duygularla Halkın Hizmetindeyiz

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirbaş, ihtiyaç sahibi vatandaşların tüm hizmetlerine yetişme gayreti içinde olduklarını söyledi.

Lütfiye Demirtaş, Saf ve Temiz Duygularla Halkın Hizmetindeyiz

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, Yaşar doğu Mahallesi'nden ikamet eden ihtiyaç sahibi hastaya tekerlekli sandalye yardımı yaptı.

Sosyal Belediyeciliğin güzel örneklerinin sergilendiği İlkadım ilçesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında titizlikle çalışmaların yapıldığına dikkat çekilerek yardımların devam edeceği belirtildi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın 2009-2014 İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Başkanı olan eşi Lütfiye Demirtaş. büyük iddialar ortaya koyarak, Samsun'da ihtiyaç sahibi ne kadar vatandaş var ise teker teker araştırarak ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi.

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında gece - gündüz demeden çalıştıkları ve tespiti yapılan adreslerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak yüz güldürmeye devam ettikleri belirtildi.

Yaşar doğu Mahallesi'nde ikamet eden ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalyesini ev adresine giden Sosyal Yardım İşler Müdürü Cemalettin Çakır ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş birlikte hediye etti.

HİZMETİMİZ DEVAM EDECEK

Engelli veya engeli bulunmayan, Yardıma ihtiyacı olan vatandaşların her zaman yanında olacaklarını dile getiren İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır; ''İhtiyaçlar doğrultusunda müdürlüğümüze başvuran ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza tüm hizmetlerini yapma gayretindeyiz. Bu gün olduğu gibi bu günden sonra da İlkadım halkımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz'' şeklinde konuştu.

LÜTFİYE DEMİRTAŞ YILMADAN BIKMADAN ÇALIŞACAĞIZ

İhtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürme noktasında, köprü vazifesi görmekten dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Kadın Koordinasyon Merkezi, Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirbaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''Yardım süreci içerisinde hiçbir menfaat gözetmeksin saf ve temiz duygularla halkın hizmetindeyiz. Bu kapsamda yılmadan, bıkmadan heyecan içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Samsun'da ihtiyaç sahibi ne kadar vatandaşımız var ise teker teker araştırarak ihtiyaçlarını karşılayacağız'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 16:51
YORUM EKLE