Alexa

Samsun Bütünşehir Dergisi'nin Samsun Tanıtımında Büyük Hizmeti

Samsun Bütünşehir Dergisi Arapça Özel Sayısı çıktı. Suudi Arabistan’ın Cidde şehrindeki Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı’nda Bütünşehir Dergisi Arapça Özel Sayısı tanıtıldı.

Samsun Bütünşehir Dergisi'nin Samsun Tanıtımında Büyük Hizmeti

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı – OKA ve Samsun’un önemli firmaları Cidde Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı’nda Bütünşehir Dergisi Arapça özel sayısını takdim etti. Uzun zamandır Samsun'da yayın yapan ve her sayısında Samsun tarihine önemli bir yer ayıran Bütün Şehir Dergisi Arapça Özel Sayısı ile bu sayısında kendisini daha iyi farkettirdi.

CİDDE ULUSLARARASI TANITIM VE SEYAHAT FUARINDA!

Samsun Bütünşehir Dergisi Arapça Özel Sayısı, Suudi Arabistan’ın Cidde şehrindeki Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı’nda dağıtıldı.

Bütünşehir Dergisi imtiyaz Sahibi ve Genel koordinatörü Nuri Ayar, Samsun’un Arap Turizminde Trabzon ve Ordu illerinin gerisinde olmasının en önemli sebeplerinden birisinin tanıtım eksikliği olduğunu belirtti.  Samsun’un Arap turizminde hak ettiği payı alabilmesi için Samsun’un tanıtımına önemli bir katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydeden Ayar, "Samsun Bütünşehir Dergisi, Samsun’un Arap Turizminde hak ettiği payı alabilmesi ve Mayıs ayında başlayacak olan turizm sezonuna hazırlık için Cidde’ye adeta çıkarma yaptığını belirterek, Bütünşehir Dergisi'nin Arap turizminde Samsun’un önemli bir seçenek olduğunu Cidde Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı’nda anlatıyor." dedi.

samsun butun sehir dergisi arapca

Yaklaşık üç yıldır Samsun’un tanıtımına önemli katkılar sağladığını ifade eden Nuri Ayar, Bütünşehir Dergisi’nin Samsun’un gizli kalmış güzelliklerini ve tarihini akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ile önemli projeleri hayata geçirdiğini, Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde üç gün devam edecek tanıtım ve seyahat fuarından sonra Mayıs ayında gerçekleştirilecek fuar için de hazırlık yaptıklarını belirtti.

SAMSUN’U BÜTÜNŞEHİR DERGİSİ TANITACAK

Bütünşehir Dergisi imtiyaz Sahibi ve Genel koordinatörü Nuri Ayar açıklamasını şöyle tamamladı:

Samsun il ve ilçelerinde saklı kalmış güzelliklerini Arapça olarak tanıtarak Arap turistlerin Samsun’a gelmeden Samsun hakkında fikir ve bilgi sahibi olmalarını sağlayacağız” diye konuşan Bütünşehir Dergisi imtiyaz Sahibi ve Genel koordinatörü Nuri Ayar, “Samsun’un Pazar payının artması için önemli bir hizmeti gerçekleştireceğiz” 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 13:23
YORUM EKLE