Alexa
banner314

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) MHP'yi Ziyaret Etti

Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ve bağlı bölge başkanları MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal'ı ziyaret etti.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)  MHP'yi Ziyaret Etti
banner327

SAMSUN- SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, Genel Sekreteri Ahmet Yıldız, stanbul Avrupa yakası 3. Bölge Başkanı Sait Sever, Samsun Bölge Başkanı Köksal Akman ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve MHP Samsun Kadın Kolları Başkanı Yüksel Ünal'a ziyarette bulundular.

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, İl Başkanı Taner Tekin ve Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal'a federasyon çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi'ni Ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Tekin; Hemşehri dernekleri o şehrin kültür, örf, adet ve geleneklerinin yaşatılması noktasında büyük önem arz ettiğini kaydederek; "Bu noktada Samsun hemşeri dernekleri Samsunluluk bilincini benimsemiş ve değerlerimizi yaşatma noktasında çaba harcamaktadır. Daha önceki yıllarda, gerek istihdam sorunu gerekse mecburiyetler nedeniyle ilimizden yüz binlerce hemşerimiz diğer illere gitmiş, oralarda yaşamını devam ettirmeye başlamıştır. İstanbul, Bursa gibi illerde sayısı binleri aşan Samsunluları bir araya getirerek Samsunluluk ruhunu ayakta tutan, kurum ve kuruluşlar ise hemşeri dernekleridir. Bu anlamda tüm hemşeri derneklerimize sizlerin nezdinde teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

SADEF Heyeti, MHP yönetimi ile bir süre sohbet ettikten sonra Partiden ayrıldılar.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 17:13
YORUM EKLE

banner307

banner325