SAMSUNSPOR ÇAYI TANITILDI

Samsunspor Kulübü Derneği’nden ‘Taraftar Çay’ projesi. Taraftar Çay çok kısa sürede raflardaki yerini alacak.

Samsun 17.01.2023, 18:15
SAMSUNSPOR ÇAYI TANITILDI

Samsunspor Kulübü Derneğine ek gelir getirecek olan "Taraftar Çay" projesi Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirilen lasmanla tanıtıldı.

YARIN PİYASADA
Samsunpor'un renlerini ve logosunu taşıyan 1 kiloluk paket çayların yarından itibaren ulusal ve yerel marketlerde yerini alacağını belirten Savaş Boyar, “Bir yudum çayda biz de varız slogonıyla satışa sunulacak 1 kiloluk çaylara taraftarların yoğun ilgi göstermesini bekliyoruz" dedi

MADDİ KATKI VERECEK
Çay satışıyla derneğe ve kulübe maddi katkı sağlayacağını da ifade eden Başkanvekili Boyar, “Bu proje derneğimize madden katkı sağlayacak. Manen ise takımımızın güzide renkleriyle piyasada bir çay satışı gerçekleşmiş olacak" diye konuştu.

İKİ TARAFADA HAYIRLI OLSUN
Çay firması sahibi Ethem Karadağ; "Proje kapsamında ilk etapta 50 ton Taraftar Çay’ın satışa sunulacağı belirterek," İlerleyen aşamalarda Samsunspor Taraftar Çayı'nın diğer illerde de satışa sunulacak. Her iki tarafada hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tanıtıma Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar, çay firması sahibi Ethem Karadağ, dernek yönetim kurulu üyeleri Arzu Uslu, Onur Bıyıklı, Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, takım kaptanı Celil Yüksel ile basketbol takımının teknik heyeti ve oyuncuları katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)