Alexa

Sarıcaoğlu; Ağa Olmaya Değil Hizmete Geldik

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kardelen Düğün Salonunda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, "Biz halkımıza ağa paşa olmaya değil, hizmet etmeye geldik” dedi.

Sarıcaoğlu; Ağa Olmaya Değil Hizmete Geldik

31 Mart yerel seçimlerde Kavak’ta ikinci kez Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP il Başkanı Abdullah Karapıçak’ın katılımları ile yapılan mazbata töreni ardından beş yıllık yeni dönemin başarılı geçmesi için kurban kesip mevlit okuttu.

yoğun katılımın sağlandığı Kardelen Düğün Salonunda düzenlenen programda, MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber, büyük başarı elde ettiklerini ifade ederek, "Davaya sahip çıktınız. Bizde size hizmetten onur duyacağız" dedi.

 Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'da 31 Mart’ta sandığa giden vatandaşların görevlerini yerine getirdiklerini belirterek “ Sizler vatandaşlık görevinizi yaptınız. Şimdi sıra bizde. Sözümüz söz.  Samsun’un en gözde ilçeleri arasında yer alacağız”ifadelerini kullandı.

ARTIK İLERİYE BAKIYORUZ

İlçe halkına verdikleri oylardan dolayı teşekkür eden Başkan Sarıcaoğlu, büyük bir destekle tekrar göreve gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Geçen beş yıllık dönemde ilçeye her alanda pek çok yatırımın gelmesine öncülük ettiklerini belirten Sarıcaoğlu, çalışmalarının aynı tempoda kesintisiz devamedeceğini söyledi.

Kavak göç vermiyor

Gelecek beş yıl içinde yeni projelerle Kavak’ın bambaşka bir görünüme kavuşacağı söyleyen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Bugüne kadar yapılanlar artık geride kaldı. Bundan sonra ileriye bakıyoruz. İlçemizin hızlı büyümesi bundan sonra da devam edecek ve bugün 22 bin dolayında olan nüfusumuz önümüzdeki beş yılda en az 40 bine çıkacaktır. Çünkü Kavak artık göç vermiyor. Aksine göç alıyor. Kavak için çok güzel çalışmalarımız olacak. Devletimizin de desteğini arkamıza alarak Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bir yandan tüm mahallelerimizin sorularını çözerken diğer yandan da hayat bulacak yeni projelerle ilçemize değişimi yaşatacağız” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 21:11
YORUM EKLE