Alexa
banner314

Veteriner Hekimler ve Veteriner Sağlık Teknisyenleri Buluştu

Samsun ve Sinop bölgesinde çalışan ve emekli olan veteriner hekimler ile veteriner teknisyenleri, geleneksel hale getirdikleri ve bu yıl üçüncü etkinliklerini Yakakent'de gerçekleştirdiler.

Veteriner Hekimler ve Veteriner Sağlık Teknisyenleri Buluştu
banner327

Yakakentte bir restorantta akşam yemeğinde bir araya gelen Samsun ve Sinop bölgesinde çalışan ancak emekli olan veteriner hekimler ile veteriner teknisyenleri ve teknikerleri hasret giderdi.

"Samsun Sinop Meslektaşları tam ortada Yakakent'de buluşuyoruz" sloganıyla bu yıl Üçüncüsü düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini Yakakent'de klinisyen veteriner hekim Arda Can ARICI yaptı.

düzenlenen Etkinliğe, OMÜ Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Harun ALBAYRAK, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut TÜRKMEN (Eski Veteriner Sağlık Teknisyeni), Samsun-Sinop Veteriner Hekimleri Odası eski Başkanları Harun PİR ve Mahmut ÇETİNKAYA, Veteriner Hekimleri Odası Sinop eski il temsilcisi Doğan ÖZDEMİR, Hayv. Sağ. ve Yet. Şb. Md. Mehmet Fatih ŞAHİN, Yakakent İlçe Tarım Müdürü Vet.Hekim Mustafa KÖKDUMAN, Sinop Turizm ve Meslek Yüksek Okulu Genel Sekreteri Veli AKYOL, Sinop TEMA Vakfı merkez ilçe sorumlusu ve Vet.Hekim Özgür CEBECİ katıldılar.

AYrıca yemeğe, VESTED Veteriner Sağlık Teknisyenleri/Teknikerleri Derneğİ Başkanı Ömer SATİN, VESTED Saymanı Bekir ESKİCİ, Samsun VESTED Şube Başkanı Mehmet Kemal ŞENER, VESTED Samsun yönetiminden İbrahim UYSAL ve Mustafa Kemal Bektaş, Gelemen Vet. Tarım Mes. Lisesi Veteriner Saha hocaları Veteriner Hekim Tuncay EKER ve Hasan Yeşilyurt, bir önceki Vet. Sağ. Tekn. Lis. Md. Em. Veteriner Hekim Mustafa AYDIN ve emekli yardımcısı Mehmet BİLGİN, Atakum serbest klinisyen Vet. Hekim Elif KÖSE yemeğe katıldılar.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 00:49
YORUM EKLE

banner307

banner325