Alexa

Kayseri Bahçeliyi Ağırlayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 17 Ağustos Cumartesi günü Kayseri-Pınarbaşı'nda olacak ve çeşitli ziyaretler yapacak. MHP Kayseri İl Başkanı Mete Eke, Bahçeli'nin Pınarbaşı İlçe Meydanında ülke gündemi ile ilgili önemli mesajlar vereceğini vurguladı.

Kayseri Bahçeliyi Ağırlayacak

 MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, 17  Ağustos Cumartesi günü Kayseri-Pınarbaşı'nda olacak ve çeşitli  ziyaretleryapacak. MHP Kayseri İl Başkanı Mete Eke,  Bahçeli'nin Pınarbaşı İlçe Meydanında ülke gündemi ile ilgili önemli  mesajlarvereceğini vurguladı.

 

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, 17  Ağustos  Cumartesi günü Kayseri-Pınarbaşı'nda olacak.

 

MHP  Kayseri İl Başkanı Mete Eke, parti binasında düzenlediği basın toplantısında tüm Kayseri halkına 17  Ağustos Cumartesi günü Milliyetçi  Hareket  Partisi'nin bilge  lideri  Devlet Bahçeli'nin Kayseri'ye geleceği  müjdesini  verdi.

 

Mete Eke, Bahçeli'nin 17  Ağustos  Cumartesi günü Pınarbaşı ilçesinin 150. Onur Yılı nedeniyle Pınarbaşı Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinliğe katılacağını ifade etti.  Eke,  Bahçeli'nin Pınarbaşı İlçe Meydanı'nda ülke gündemi ile ilgili önemli  mesajlar  vereceğini vurguladı.

 

Pınarbaşı ilçesindeki şenliğin ardından Kayseri İl Teşkilatını da  ziyaret  edeceğini sözlerine ekleyen  Eke, akşam saatlerinde Bahçeli'nin Kayseri'den uğurlanacağını belirtti.

 

KONYA MİTİNGİNE KAYSERİDEN KATILIM OLACAK

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan  Eke, 24 Ağustos'ta Konya'da düzenlenecek Milli Değerleri Koru ve Yaşat mitingine de Kayseri teşkilatının katılacağını sözlerine ekledi.

 

SPEKÜLASYONLARA CEVAP

Aday tanıtımı ile ilgili yapılan spekülasyonlara da cevap veren  Eke, bu konuda yetkili merci İl Başkanlığımızdır, bunun dışında yapılan açıklamaların yanlış olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2013, 01:11
YORUM EKLE