Kılıçdaroğlu Şişli'de Halka Hitap etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli'de vatandaşlara seslendi. CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’ i kürsüye çağıran Kılıçdaroğlu, “Burada bir bayrak devri var." dedi.

Siyaset 26.03.2019, 23:37 27.03.2019, 00:00
Kılıçdaroğlu Şişli'de Halka Hitap etti

Şişli ziyareti öncesi, Beyoğlu Halıcıoğlu Parkı’nda CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin ve CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş ile buluşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu; vatandaşların isteği  karşısında, Keskin ve Taş ile birlikte horon tepti.

BİRLİKTE YOL YÜRÜYORUZ

Konvoy halinde Şişli Caddelerinde halkı selamlayan Kılıçdaroğlu, CHP ve İYİ Parti yöneticileri, milletvekilleri, Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adaylarının yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün de katıldığı mitingde konuştu. Belediyeyi halkın yöneteceğini söz vererek konuşmasına böşleyen Keskin “Baharın müjdesini bize bugünden veriyorsunuz. 1 Nisan’da sadece Şişli’de değil İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ile baharın müjdesini hep birlikte kutlayacağız. Haftalardır 25 mahallemizde sizlerle birlikte yol yürüyoruz, 1 Nisan'dan itibaren de beraber yürümeye devam edeceğiz. " dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Hayri İnönü'yü yanına çağırarak çalışmaları için teşekkür etti. Keskin'i de kürsüye çağıran Kılıçdaroğlu, “Burada bir bayrak devri var. İkisinin bir arada huzurlarınıza çıkmasının anlamı şu; iki arkadaşımız da koltuk tutkunu değiller, ikisinin de tek amacı var Şişli’ye hizmet etmek.” dedi.

Ankara'da Mansur Yavaş, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu; “25 yıldır İstanbul’u aynı zihniyet yönetiyor. 25 yıldır İstanbul’a ne yaptılar? Yeşili yok ettiler. Bunları sandıkta çözeceğiz, sandıkta mücadele edeceğiz. İstanbul Büyükşehir’e Ekrem İmamoğlu’nu getireceğiz. Ankara’ya Mansur Yavaş’ı getireceğiz. Hiç kimsenin endişesi olmasın. " ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, son olarak burada yaptığı konuşmasında; “Oylarımızı ayrıştırıp bölmek istiyorlar, şu partideki insan şöyledir veya böyledir diyorlar. Oylarımızı bölmeyeceğiz, insan haklarından yana, demokrasiden yana oylarımızı kullanıyoruz. Gideceğiz “Evet” mührünü altı oka basacağız.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)