Mehmet Teyyare'den Seferberlik Çağrısı

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, işadamı, esnaf ve maddi durumu iyi olan tüm vatandaşlara seslendi. Teyyare, Koronavirüs vakası tedbirleri kapsamında devletin açıkladığı kaynak paketine vatandaşların destek vermelerin istedi.

Siyaset 23.03.2020, 15:27 23.03.2020, 21:31
Mehmet Teyyare'den Seferberlik Çağrısı

İşadamı, esnaf ve maddi durumu iyi olan tüm vatandaşlara eslenen AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, Koronavirüs vakası tedbirleri kapsamında devletin açıkladığı kaynak paketine lütfen destek vermelerin istedi.

Koronavirüs vakası tedbirleri kapsamında devletin açıkladığı kaynak paketine destek verilmesini isteyen Mehmet Teyyare,sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıda şunları söyledi:

İşadamı veya esnaf olan tüm emekli kardeşlerim. Bir yıllık emekli maaşlarımızı fakire, fukaraya ve yetimlere dağıtılmak şartı ile bağışlayalım. Ben bir yıllık emekli maaşımı devletime gönüllü bağışlıyorum. Maddi imkanı olan tüm vatandaşlarımız da, 5 bin liradan az olmamak üzere tasarruf tedbirlerine katkı sağlamak için lütfen bağış yapsın.

MEHMET TEYYARE BU ÜLKE HEPİMİZİN

Allah c.c. Bizleri imtihan ediyor. Bu imtihanı başarmak zorundayız. Rabbim çok kısa bir zaman diliminde koronavirüs belasından en az zararla kurtulmayı cümlemize nasip eylesin. İnşallah.

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, tüm vatandaşlara kurallara uyulması tevsiyesinde bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
27°
açık