Alexa

MHP Konya Mitingi 24 Ağustos...

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Teşkilatı Büyük mitinge hazırlanıyor. Miting, "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantıları kapsamında 24 Ağustos'ta Konya'da "Türkçe" tema ve adıyla yapılacak.

MHP Konya Mitingi 24 Ağustos...
Milliyetçi Hareket Partisi  Konya Teşkilatı Büyük mitinge hazırlanıyor. Miting, "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantıları kapsamında 24 Ağustos'ta Konya'da "Türkçe" tema ve adıyla yapılacak.

İsmet Büyükataman başkanlığında, MHP yöneticilerinden oluşturulan bir heyet Miting öncesi hazırlık çlaışmaların koordinasyonu için Konya'ya gidecek MHP, "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantıları kapsamında 24 Ağustos'taKonya'da "Türkçe" tema ve adıyla yapılacak olan miting öncesi Genel Sekreterİsmet Büyükataman Başkanlığında bir heyeti Konya il merkezi ve ilçelerinde kapsamlı bir program için ile gönderdi.
Ayrıca çevre iller için de, 16-17 Ağustos tarihlerinde siyasi faaliyetlerde bulunmak üzere heyetler oluşturuldu. Miting için hazırlık ve siyasi çalışma yapacak heyetler,Konya ve Antalya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Afyon, Isparta, Burdurmilletvekilleri ve diğer parti yöneticilerinden meydana geldi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2013, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 6 yıl Önce

ey!...yüce allahımın " şanlı süvarileri "yolunuz açık olsun.yüce türk milletinin ve dünya mazlum,masum insanlarının zalimlerden ebediyete dek kurtuluşu olsun. "tanrı türkü korusun ve yüceltsin!..."

jet
jet - 6 yıl Önce

bebe katıllerını bıtırecek tek partı mhp guc ve guvet hep bızde vur de vuralım ölde ölerım o cesaret sayın baskanımızda yok dur ancak bebe katılını besler