Alexa

Rasim Acar FOX TV'de Gönülleri Fethetti...

MHP İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Şehir Plancısı Rasim Acar Fox TV'de Cesur gazeteci Fatih Portakall'ın sunduğu Türkiye'nin Trendleri programının konuğu oldu. Acar; gönülleri fethetti.

banner327
MHP İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı  Şehir Plancısı Rasim Acar Fox TV'de Fatih Portakall'ın sunduğu Türkiye'nin Trendleri programının konuğu oldu.

Acar; gönülleri fethetti.
 
MHP İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı  Şehir Plancısı Rasim Acar'ın Fox Tv'de konuşmasını yayınlıyoruz. 

Acar "Herkezin ayakkabı kutuları var benim sadece proje kutum var" dedi 

Rasim Acar Kimdir?

1976 yılında İzmir’de doğan Rasim ACAR, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Lisans öğrenimini İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Müdürlüğü’ne giren Rasim ACAR, 3 yıl bu birimde ulaşım planlama çalışmaları yaptı. İş hayatına paralel olarak yüksek lisans öğrenimini İTÜ Bilişim Enstitüsünde “İnşaat Yönetiminde Bilişim” Yüksek Lisans Programında “Afet Yönetiminde GIS Kullanımı” bitirme projesi ile tamamladı.

2002 yılında ilk şirketi Ulaştırma Proje Yönetim Ltd Şti.’ni, 2004 yılında ikinci şirketi Avrasya Enerji Yatırım A.Ş.’yi kurdu. 2006–2007 yılları arası bir yıl BİLGE ADAM Gazetesi Genel Yayın Koordinatörlüğünü yürüttü.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre üyesi olan Rasim ACAR, Halen İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreter Yardımcılığı, Oto Doğalgazİstasyonları Derneği (ODİDER / NGVATURK) Başkanlığı, İstanbul Semtleri Moderatörlüğünü yürütmektedir. Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Rasim ACAR, Black Sea NGO Network üyeliği, İnsan Yerleşimleri Derneği üyeliği, CihangirGüzelleştirme Derneği üyeliği ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 08:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
selin yegen
selin yegen - 6 yıl Önce

çok güzel bir program oldu teşekkürler...

hüseyin albay
hüseyin albay - 6 yıl Önce

mhp istanbul büyükşehir belediye başkan adayi olan rasim acar beyefendiyi foks tv de canli olarak izledim.mhp nin istanbul için ne kadar doğru bir karar verdiğini takdirle karşiladim.rasim beyin praoramin başindan sonuna sorulara verdiği olumlu cevaplar,projekler bazinda akilci ve kalici projeleri ile güven verici sempatik hali gerçekten gönülleri fethetmiştir.kendisine başarilar dilerim,inşallah istanbul rant cephesinden rasim acarin başarisi ile kurtulur