Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Başkan Adayı Hasan Togar, ilçenin farklı mahallelerinde düzenlediği halk buluşmalarında vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilginin olduğu buluşmalarda, Togar, ilçeye yapılan hizmetler ve geleceğe dair planlar hakkında konuştu.Gönül Birlikteliği VurgusuHasan Togar, Yenidoğan, Çiftlik, Ökse, Ovabaşı, İstiklal mahallelerinde gerçekleştirdiği buluşmalarda, "Yarınları istişareler ve ortak akıl çerçevesinde hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Gönül birlikteliğinin karşısında hiçbir engel duramaz" diyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e4ccfc70f53.png)
Hasan Togar, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin olarak, "Bu güzel yolda geleceğe güvenle yürümek için hep birlikte doludizgin ilerliyoruz. Biliyoruz ki gönül birlikteliğinin karşısında hiçbir engel duramaz. 31 Mart’ta da bunu görecek, milletimiz kararını en güzel şekilde verecektir" diyerek, seçim zaferine olan inancını dile getirdi.Başkan Togar'a, halk buluşmalarında Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, YRP Tekkeköy İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Yıldırım, meclis üyesi adayları ve muhtarlar eşlik etti.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e4ccfc70f53.png)